Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

142

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • ADSCSC-SX • Adaptér SC-SC SM SX UPC

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vlákennebo kabelů. Spojky sa většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van.

 
 
 

 

9.20 Kč  bez DPH

 

11.13 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

418.00 Kč  bez DPH

 

507.59 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

523.00 Kč  bez DPH

 

632.83 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

706.00 Kč  bez DPH

 

856.08 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-35/53LC20D • Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

1 281.00 Kč  bez DPH

 

1 553.64 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

314.00 Kč  bez DPH

 

381.76 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0003 • 3m SFP+ propojovací kabel

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

706.00 Kč  bez DPH

 

854.26 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM321A • Obousměrný SFP modul WDM

Obousměrný SPF modul WDM Hlavní znaky: • Obousměrný SPF modul WDM • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů Použití: • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vede

 
 
 

 

1 589.00 Kč  bez DPH

 

1 924.51 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM321B • Obousměrný SFP modul WDM

Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM Hlavní znaky: • Obousměrný SPF modul WDM • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů Použití: • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno op

 
 
 

 

650.00 Kč  bez DPH

 

788.32 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Snížená cena 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+2332LC10D • Pár obousměrných SFP+ 10G modulů (10km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

6 377.00 Kč  bez DPH

 

7 719.80 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-SC/UPC-SM-9/125-1 • Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optickém rozvaděči metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek.

 
 
 

 

30.00 Kč  bez DPH

 

36.30 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-SC/APC-SM-9/125-1 • Pigtail SC/APC SM 9/125 1m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

 
 
 

 

31.90 Kč  bez DPH

 

38.60 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • ZASFTTX2 • Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvouvláknová zásuvka na omítku, kabelové prostupy jsou ze spod (z instalační krabičky či parapetního kanálu) a vylamovací pak po stranách a na horní straně. Konektory lze použít jakékoliv přímé a samozřejmé je použití optických pigtailů navařením.

 
 
 

 

26.20 Kč  bez DPH

 

31.70 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • ZASFTTX4 • Optická FTTX zásuvka 4vl

Čtyřvláknová zásuvka na omítku, kabelové prostupy jsou ze spod (z instalační krabičky či parapetního kanálu) a vylamovací pak po stranách a nahorní straně. Konektory lze použít jakékoliv přímé a samozřejmé je použití optických pigtailů navařením.

 
 
 

 

96.00 Kč  bez DPH

 

116.16 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC220L • Gigabitový média konvertor sítě Ethernet

Obousměrný SPF modul WDM Hlavní znaky: • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z • Port FX podporuje výměnu za provozu. • Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optickéh

 
 
 

 

611.00 Kč  bez DPH

 

741.13 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC111CS • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet Hlavní znaky: • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. • Podporuje technologii WDM, odesílá

 
 
 

 

961.00 Kč  bez DPH

 

1 164.63 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC112CS • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet Hlavní znaky: • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. • Podporuje technologii WDM, odesílá

 
 
 

 

961.00 Kč  bez DPH

 

1 164.63 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+85DLC03D • MultiMode 10G SFP+ modul (300m)

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP+

 
 
 

 

1 045.00 Kč  bez DPH

 

1 264.45 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+31DLC10D • SingleMode 10G SFP+ modul (10km)

SingleMode 10G SFP+ modul s 1310nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 10km. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Product code: S+85DLC03D Data Rate: 10G Distance: 10k Mode: SM Wavelength: 1310nm Connector: LC Format:

 
 
 

 

2 614.00 Kč  bez DPH

 

3 162.94 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0001 • 1m SFP+ propojovací kabel

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

523.00 Kč  bez DPH

 

632.83 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOBOXH208A • Optický FTTH box FTT-H208A, 8portový

Optický FTTH box vhodný pro venkovní použití. Box je vyrobený z vysoko odolného plastu proti UV záření, ultrafialová odolnost. Montáž na stěnu nebo sloup pomocí ocelového pásku.

 
 
 

 

345.00 Kč  bez DPH

 

417.45 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

142

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.